Şirket Profili

İzmir en eski ve köklü gıda firmalarından olan, alanın da sektöre yön veren ünü bütün Türkiye ve Avrupa çapında yayılan; firmanın usta ve kurucu ortaklarından olan Mustafa Toprak önderliğinde Ağustos 2015 yılında kurulmuş olan By Toprak A.Ş, her zaman; "en iyisini" "en kalitelisini" temizlik ve hijyen anlayışından ödün vermeyerek geçmiş yıllardan, bugüne müşterilerin güvenini kazanarak sunmaya devam etme anlayışını yepyeni bir firma ile, geleceğe taşıma arzusuyla kurulmuştur.

Firmamız gıda sektöründe sahip olduğu bilgi, beceri ve güveni, müşterilerin memnuniyeti ile birleştirip inşaat, tarım ve hayvancılık sektöründe de uygulamaya koymuş bulunmaktadır.

Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Vizyonumuz

Bugüne kadar kaliteden ödün vermeyerek, müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmeti devam ettirerek, “mutlu evler, mutlu ve sağlıklı bireyler” sloganımız ile sektöre yeni bir soluk, yaşanabilir bir dünya meydana getirebilmek.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektör de geçmişten gelen tecrübelerimizle, sektöre yenilik, daima kalite ve yenilik anlayışını ön planda tutarak, yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza değer katmaktır. Ayrıca tüm By Toprak A.Ş. çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Hedeflerimiz

By Toprak A.Ş. birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde cevap verebilmektir.

Sorumluluklar

By Toprak A.Ş. kurum kültürünün temel yapıtaşlarından biri, topluma karşı üstlenilen sosyal sorumluluktur. Eğitim, çevre, sanat ve sosyal yardımlaşma başta olmak üzere pek çok farklı alanda projeler hayata geçiren By Toprak A.Ş., toplumun her anlamda daha iyi yaşam koşullarına sahip olmasında ve gelişmesinde etkin rol oynamayı hedeflemektedir.

Abone Olun

Sektördeki gelişmelerden haberiniz olsun