image description

İzmir en eski ve köklü gıda firmalarından olan, alanın da sektöre yön veren ünü bütün Türkiye ve Avrupa çapında yayılan; firmanın usta ve kurucu ortaklarından olan Mustafa Toprak önderliğinde Ağustos 2015 yılında kurulmuş olan By Toprak A.Ş, her zaman; "en iyisini" "en kalitelisini" temizlik ve hijyen anlayışından ödün vermeyerek geçmiş yıllardan, bugüne müşterilerin güvenini kazanarak sunmaya devam etme anlayışını yepyeni bir firma ile, geleceğe taşıma arzusuyla kurulmuştur.

Firmamız gıda sektöründe sahip olduğu bilgi, beceri ve güveni, müşterilerin memnuniyeti ile birleştirip inşaat, tarım ve hayvancılık sektöründe de uygulamaya koymuş bulunmaktadır.

Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Planlama Hizmetleri

By Toprak A.Ş. müşterilerinin projelerini hayata geçirebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm planlama hizmetlerini sunmaktadır. Doğaldır ki, her projenin gerektirdiği uygulamalar müşteri, iş alanı ve uygulandığı ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, sunulan hizmetlerin ayrıntılı olarak belirlenmesi esastır. İyi hazırlanmış metodoloji, başarılı planlamanın ön koşuludur.

Disiplinli çalışmanın bulunduğu her koşulda koordinasyonu sağlamak, farklı çalışma paketlerinin uygulanmasının can alıcı noktasıdır. Nitelikli planlama ise, projenin başlıca dönüm noktalarının disiplinler arası bakışla değerlendirilmesiyle mümkündür. Bu hizmet doğrultusunda firmamız tarafından her türlü fabrika, depo, villa, konut ve site projelendirilerek imalatı yapılır.

Geleceği İnşa Ediyoruz

By Toprak A.Ş. sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle By Toprak A.Ş. geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

Etik Anlayışımız

By Toprak A.Ş. olarak etik anlayışımızı iki temel prensip belirler;

  • Yasalara ve etik kurallara uygun olarak faaliyette bulunmak hiç bir surette ödün verilemeyecek bir sorumluluktur.
  • İnsan hayatı ve sağlığı ile ileri mühendislik her şeyin üzerindedir.

Bu prensipler doğrultusunda, öncelikle içinde bulunduğumuz sektörü ilgilendiren tüm yasa, yönetmelik ve kurallara titizlikle uyarız.

Abone Olun

Sektördeki gelişmelerden haberiniz olsun