Satış ve rezervasyon taleplerinizi 0 (850) 532 25 91 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

By Toprak İnşaat Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gizlilik Politikasına aşağıda yer verilmiştir.

Bu gizlilik ilkeleri By Toprak A.Ş. tarafından, www.bytoprak.com.tr ve alt sitelerinin (uzantılarının) gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.bytoprak.com.tr ve alt sitelerinin (uzantılarının) üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir bytoprak.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik Önlemleri

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • SSL Güvenlik Sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz enkode edilerek bankamıza iletilir. Bu bilgiler bankamız veritabanın da barındırılmaktadır.
  • Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz siz ile bankamız arasında gizli tutulmaktadır.

Düzeltme & Yenileme

Kullanıcılarımız veri tabanımızda kayıtlı olan tüm kişisel bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İletişim Bilgileri

By Toprak İnşaat Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Aydın Caddesi No: 128/5
Torbalı - İzmir / Türkiye
Tel: 0 (850) 532 25 91
Bilgi İçin: info@bytoprak.com.tr

Projelerimiz

Toprak Twins

Manisa İli Salihli İlçesi'nin yeni yerleşim ve yaşama alanı olan Kurtuluş...

Smyrna Apartmanı

600 metrekare arsa alanı, 3+1 148 metrekare 3 adet, 3+1 154 metrekare...

By Toprak Farmi

Tamamı AB standartlarına göre kurulmuş olan çiftliğimizde Alman...

Sosyal Medya

Hakkımızda

  • Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

SATIŞ, REZERVASYON & BİLGİ İÇİN: 0 (850) 532 25 91

Bize Ulaşın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • M. K. Atatürk Mah. Aydın Caddesi, No 128/5 - Çaybaşı - Torbalı / İzmir
  • 0 (850) 532 25 91
  • info@bytoprak.com.tr
    Facebook Twitter Sahibinden Google+ YouTube

İLETİŞİM FORMU

Gönder