Satış ve rezervasyon taleplerinizi 0 (850) 532 25 91 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Hakkımızda

İzmir en eski ve köklü gıda firmalarından olan, alanın da sektöre yön veren ünü bütün Türkiye ve Avrupa çapında yayılan; firmanın usta ve kurucu ortaklarından olan Mustafa Toprak önderliğinde Ağustos 2015 yılında kurulmuş olan By Toprak A.Ş, her zaman; "en iyisini" "en kalitelisini" temizlik ve hijyen anlayışından ödün vermeyerek geçmiş yıllardan, bugüne müşterilerin güvenini kazanarak sunmaya devam etme anlayışını yepyeni bir firma ile, geleceğe taşıma arzusuyla kurulmuştur.

Gıda sektöründe bilgi, beceri ve sağladığı güveni,müşterilerin memnuniyeti ile birleştirip, inşaat , tarım ve hayvancılık sektörüne adım atmış bulunuyoruz.

Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
By Toprak A.Ş

Planlama Hizmetleri

By Toprak A.Ş. müşterilerinin projelerini hayata geçirebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm planlama hizmetlerini sunmaktadır. Doğaldır ki, her projenin gerektirdiği uygulamalar müşteri, iş alanı ve uygulandığı ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, sunulan hizmetlerin ayrıntılı olarak belirlenmesi esastır. İyi hazırlanmış metodoloji, başarılı planlamanın ön koşuludur. Disiplinli çalışmanın bulunduğu her koşulda koordinasyonu sağlamak, farklı çalışma paketlerinin uygulanmasının can alıcı noktasıdır. Nitelikli planlama ise, projenin başlıca dönüm noktalarının disiplinler arası bakışla değerlendirilmesiyle mümkündür. Bu hizmet doğrultusunda firmamız tarafından her türlü fabrika, depo, villa, konut ve site projelendirilerek imalatı yapılır.

Geleceği İnşa Ediyoruz

By Toprak A.Ş. sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle By Toprak A.Ş. geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

Etik Anlayışımız

By Toprak A.Ş. olarak etik anlayışımızı iki temel prensip belirler;

  • Yasalara ve etik kurallara uygun olarak faaliyette bulunmak hiç bir surette ödün verilemeyecek bir sorumluluktur.
  • İnsan hayatı ve sağlığı ile ileri mühendislik her şeyin üzerindedir.

Bu prensipler doğrultusunda, öncelikle içinde bulunduğumuz sektörü ilgilendiren tüm yasa, yönetmelik ve kurallara titizlikle uyarız.

Projelerimiz

Toprak Twins

Manisa İli Salihli İlçesi'nin yeni yerleşim ve yaşama alanı olan Kurtuluş...

Smyrna Apartmanı

600 metrekare arsa alanı, 3+1 148 metrekare 3 adet, 3+1 154 metrekare...

By Toprak Farmi

Tamamı AB standartlarına göre kurulmuş olan çiftliğimizde Alman...

Sosyal Medya

Hakkımızda

  • Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

SATIŞ, REZERVASYON & BİLGİ İÇİN: 0 (850) 532 25 91

Bize Ulaşın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • M. K. Atatürk Mah. Aydın Caddesi, No 128/5 - Çaybaşı - Torbalı / İzmir
  • 0 (850) 532 25 91
  • info@bytoprak.com.tr
    Facebook Twitter Sahibinden Google+ YouTube

İLETİŞİM FORMU

Gönder