Satış ve rezervasyon taleplerinizi 0 (850) 532 25 91 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

By Toprak A.Ş. güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının By Toprak A.Ş. ailesinin bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

Ülkemizde inşaat sektöründe güçlü firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen By Toprak A.Ş.'nin insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir bilişim şirketi olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerlemektedir.

 • Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
 • Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan,
 • İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
 • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
 • Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,,
 • Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan,

bir firmada çalışmak isteyenler için By Toprak A.Ş. doğru adres demektir.

By Toprak A.Ş. bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.

İşe Alım ve Başvuru Süreci

Amacımız, önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, sunduğumuz imkanlar ve yarattığımız olumlu imaj ile en iyi ve nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

 • Pozisyona değil, By Toprak A.Ş.'ye işe alım yaparız. İlerinin yöneticisi olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler By Toprak A.Ş. takımına katılır.
 • İşin gerektirdiğinden fazla yetkinlik ve kapasiteye sahip kişileri işe alırız.
 • Kişileri en iyi yapabilecekleri değil, en çok gelişebilecekleri pozisyonlara getirir; ek sorumluluklar veririz.
 • Önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, üniversitelerle ve ilgili medya kuruluşlarıyla yakın işbirliği içindeyiz.
 • İş başvurularını e-posta adresimiz üzerinden ve kariyer.net web sitesi aracılığı ile almaktayız.
 • İşe alımda psikoteknik ve İngilizce testlerini kullanıyor, aşamalı mülakatlar yapıyor; gerekli pozisyonarda kişilik envanteri uyguluyoruz.

Staj Olanaklarımız

By Toprak A.Ş. Türkiye’de inşaat sektörü ile ilğili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda kontenjan dahilinde staj olanağı sunmaktadır.Staj basvuruları her yılın Nisan-Haziran ayları arasında staj@bytoprak.com.tr e-posta adresimiz ile online olarak kabul edilir ve staj olanağı sağlanacak adaylara bilgi aktarılır.

Şirketimizde staj yapmak isteyen ögrencilerin okullarından temin edecekleri "öğrencilik belgesi" ve "staj görevlendirme uygunluğu yazısı" ile birlikte firmamızın merkez ofisine başvurmaları gerekmektedir. Başvuru sonrasında gerçekleştirilecek olan mülakatın olumlu bir şekilde sonuçlanması durumunda öğrencinin staj dönemi başlamış olur.

Projelerimiz

Toprak Twins

Manisa İli Salihli İlçesi'nin yeni yerleşim ve yaşama alanı olan Kurtuluş...

Smyrna Apartmanı

600 metrekare arsa alanı, 3+1 148 metrekare 3 adet, 3+1 154 metrekare...

By Toprak Farmi

Tamamı AB standartlarına göre kurulmuş olan çiftliğimizde Alman...

Sosyal Medya

Hakkımızda

 • Her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz "mutluluk senin hakkın" sloganını ilkemiz haline getirerek güzel evler, mutlu insanlar, sağlıklı bir nesil için siz değerli müşterilerimize konut, hayvancılık, tarım alanında kalitemizden ödün vermeyerek hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

SATIŞ, REZERVASYON & BİLGİ İÇİN: 0 (850) 532 25 91

Bize Ulaşın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • M. K. Atatürk Mah. Aydın Caddesi, No 128/5 - Çaybaşı - Torbalı / İzmir
 • 0 (850) 532 25 91
 • info@bytoprak.com.tr
  Facebook Twitter Sahibinden Google+ YouTube

İLETİŞİM FORMU

Gönder